APK

Bubbu – My Virtual Pet V1.102 (Mod Apk Money) Hileli Apk Indir

Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money).Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) Hileli Apk İndir. Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) Sınırsız Para indir. Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) Son Sürüm indir. Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) indir. Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) ücretsiz indir. Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) Para Elmas Hilesi indir.


Bubbu – Sanal Evcil Hayvanım

Bubbu – My Virtual Pet v 1.102 (Mod Apk Money) Yeni sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın. Lezzetli yemekler yemeyi, selfie çekmeyi, arkadaşlarını ziyaret etmeyi ve dans etmeyi seven sevimli, duygusal ve sevimli bir kedidir. Bubbu’nun evinde eğlenin ve evcil hayvanınızın hayatıyla ilgili diğer sırları öğrenin. Sizi kesinlikle şaşırtacak! Birçok maceralı aktivite ile Bubbu’nun renkli dünyasını keşfedin!

• Bubbu beslenmen, giyinmen, sarılman ve banyo yapman için seni bekliyor. Bu sevimli kedinin her gün sizin sevginize ve ilginize ihtiyacı var, bu yüzden sabahtan gece yarısına kadar ona iyi bakın. Tek kelimeyle, kedinizin her zaman mutlu ve gülümsediğinden emin olun, ancak asla aç, uykulu, hasta veya sıkılmış olduğundan emin olun.

• Bubbu’yu korkak showroom’a götür ve onu şık bir şekilde giydir. Ayrıca sevimli evcil hayvanınız için bir rüya evi yapmayı da unutmayın. Kitty’nin evini güzel, sıcak ve rahat hale getirmek için harika bir mobilya koleksiyonuyla özelleştirin ve süsleyin.

• 30’dan fazla eğlenceli mini oyun, sanal kediniz için öğeler satın almanız için size yiyecek veya madeni para sağlayacak. Catcher, Cat Connect, Find the Cat, 2048, Paint the Cat, Jump, Pop Balloons, Cheese Builder, Fish Ninja, Cat Sings, Nightmare, Jumping Cat, Diver, Stick Ninja vb. oynarken iyi eğlenceler. Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve onların peşinden gidin. küresel lider tablosu aracılığıyla yüksek puanlar.

• Bazen Bubbu’nun doktor yardımına ihtiyacı olur çünkü çok sık numaralar yapmaya, kanepeye zıplamaya veya mini oyunlar oynamaya devam eder. Bubbu’yu kedinin hastanesine götür ve onu havalı aletlerle iyileştir. Diş ağrısını, ateşini, incinmiş kuyruğunu veya kırık kemiklerini tedavi et. Doktor eğlencesi başlasın!

• Şans çarkını her gün çevirin, günlük görevleri tamamlayın ve ekstra ödüller almak için arkadaşlarınızın evlerini keşfedin. Bitirme başarıları, evcil hayvanınız için özel bir şey satın almanız için size ücretsiz elmaslar verir!

• Bubbu’nun arazisi size tonlarca aktivite sunuyor. Bubbu’nun evini sevimli bir kedi villasına dönüştür. Bahçede organik gıda yetiştirebilir ve gerçek bir çiftçi olarak her gün bir inek sağabilirsiniz. Havalı arabanızı pezevenk edin ve bir tepe yolculuğuna hazırlanın. Deniz kenarında yürüyüşe çıkın ve balık tutun ya da dalış yapın. Gezegeninizi uzaylı istilasına karşı savunmak için şehre gidebilir, hatta roketle uzaya seyahat edebilirsiniz. Futbol ve basketbol oynayın, deniz kayalarının üzerinden geçin veya ağaca tırmanın. Gündüz ve gece arasında geçiş yapmaya çalışın ve doğa ananın seslerini dinlemenin keyfini çıkarın.

Hiç kendi kedinizi istediyseniz, bu oyun sizin için mükemmel bir seçimdir. Hadi ama, seni tutan ne? Bubbu’yu evlat edin ve onu şimdiye kadarki en mutlu sanal kedi yapın!

Not:
Tüm öğeler sanal para birimlerinde farklı fiyatlarla mevcuttur, ancak oyun aynı zamanda gerçek parayla satın alınabilecek öğeler de içerir.

Bubbu – Sanal Evcil Hayvanım
Bubbu – Sanal Evcil Hayvanım

Bubbu – Sanal Evcil Hayvanım
Bubbu – Sanal Evcil Hayvanım

Bubbu – Sanal Evcil Hayvanım
Bubbu – Sanal Evcil Hayvanım

İNDİRMEK:

Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Bubbu – My Virtual Pet v1.102 (Mod Apk Money) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.