APK

Encounter Strike: Real Commando Secret Mission V1.2.6 (Mod Apk) Hileli Apk Indir

Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk).Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk) indir. Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk) ücretsiz indir. Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Encounter Strike: Gerçek Komando Gizli Görevi

Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.6 (Mod Apk) Yeni serbest atış oyununa hoş geldiniz. Bu yeni aksiyon oyunu 2020’de usta savaşçı rolünü oynayacaksın. Oyun mağazasında birçok ücretsiz oyun ve yeni 2020 oyunu var ancak oyun mağazasında özellikle ordu oyunları ve fps için yeni bir atış oyunu başlatmaktan gurur duyuyoruz. oyun severler.

Başlıca Özellikler:

• Çevrimdışı oyun ve Serbest Atış Oyunu
• Basit ve anlaşılır Silah Atış Kontrolü
• Çok çeşitli saldırı Tüfekleri (Keskin Nişancı ve Taarruz).
• Yapay zekaya dayalı gelişmiş düşman: Meydan Okuma Gerçek

Bu atış oyunu savaşında bağımlılık yapan oyunlar ve modern silahlar boş zamanınızı heyecanlandıracak. Bu operasyonel savaş alanında bir komando askerisiniz ve düşman askerlerini vurmaktan siz sorumlusunuz. Diğer sıkıcı atış oyunları 2020’nin aksine, bu çeşitli ölümcül silahlar, modern silahlar, savaş cephanelikleri ve çok daha fazlasını içeren bir fps atış oyunudur. Özel kuvvetler tarafından eğitilmiş seçkin birliklerden oluşan özel bir kuvvetsiniz, bu yüzden ön saflarda savaşın. Bu yeni oyunda birçok modern metal ve modern atış becerileri ile donatıldınız ve dünyada eğitim görmüş modern bir komando olduğunuzu kendinize göstermelisiniz. Ücretsiz oyunlar 2020 tarihinde, bu atış oyunu sizin için en iyi fps oyunudur. Bu atış oyunu için zorlu aksiyon paketi fps yeni atış görevi.

Tüm bu görevleri ileri silah savaşları ile tamamlayacaksanız, 2020’nin grev ve hayatta kalma oyununu kazanacaksınız. 2020 fps oyunları tarihinde, bu aksiyon oyununda ordu komando ve atış görevlerini tamamlamak için birçok görev var. Kaçan serbest atış mücadelelerinin her birini tamamladıktan sonra, bir sonraki savaş ve savaş mücadelesi ile değiştirileceksiniz. Keskin nişancı tüfeği ve mermi gibi birçok silahınız var ama bunlar kilitli. Yani bu çevrimdışı oyunda tüm düşmanları vurmak için onları açmalısın. Bu kızgın SWAT görevi sizin için en iyi oyundur. Şimdi ne bekliyorsun? Bu aksiyon oyunu 2020’yi indirin ve tüm kötü düşman askerlerini vurarak zaferi tadın.

Bu aksiyon oyununun oynanışı çok aksiyon dolu ve çok heyecan verici. Bu maceralı nişancı oyununun tadını çıkaralım! Oyuncu seviyenizi artırmak için bu en iyi çevrimdışı veya çevrimiçi atış oyununda düşmanların topraklarında günlük görevinize başlayın. Bu savaş atış oyunlarında çeşitli modern silahlara sahipsiniz, sadece savaşınıza ücretsiz başlayın. Tek yapmanız gereken yeni oyunlarda teröristle savaşmak.

Gelişmiş silahlar ve modern atış:

Diğer sıkıcı aksiyon oyunları 2020’nin aksine, bu dövüş oyunu heyecan verici hikayelerle dolu, bu yüzden en iyi aksiyon oyunu. 2020’nin yeni oyunlarını seviyorsanız, bu komando oyunu ateş etme ve öldürme konusundaki tüm isteklerinizi giderecektir. Ön cephedeki liderler, komando ekiplerini çeşitli savaş alanlarında ve savaşlarda başarıya götürür. Bu yeni atış oyunu 2020’de karakteriniz en iyi keskin nişancı, saldırı atıcısı ve modern eğitimli komandodur. Bu ücretsiz oyunda mermiler, keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri, tabancalar ve el bombaları gibi modern silahlara sahipsiniz. Keskin nişancı becerilerinizi, aksiyon oyunu becerilerinizi göstermeniz ve saklanmak için tüm düşmanları öldürmeniz gerekecek. Suçlu düşman askerleriniz ve mahkumlarınız normal düşmanlar değildir; bu yeni atış oyununda çok tehlikeliler. Bu yeni aksiyon oyununda tüm düşman hedeflerini öldürmek istiyorsanız, o zaman bu ücretsiz 2020 oyununda keskin nişancı becerilerinizi göstermelisiniz. Bir atış oyunu ortamında savaşmak ve savaşmak için en iyi ordu nişancı ve koşucususunuz. Bu çatışma oyununda, sınırlı bir süre için tüm suçluları mermilerle vurmalısınız.

Sınırsız eğlence için en iyi çevrimdışı oyunlardan birini oynayın. Bu ordu oyununda en iyi çevrimdışı atış oyunu seviyelerini keşfedin.
Encounter Strike:Gerçek Komando Gizli Görevi 2020
Encounter Strike:Gerçek Komando Gizli Görevi 2020

Encounter Strike:Gerçek Komando Gizli Görevi 2020
Encounter Strike:Gerçek Komando Gizli Görevi 2020

Encounter Strike:Gerçek Komando Gizli Görevi 2020
Encounter Strike:Gerçek Komando Gizli Görevi 2020

MOD:

Sınırsız altın para
Sınırsız el bombası
Sınırsız ilaç kutusu

İNDİRMEK:

Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.3 (Mod Apk) – YÜKLENDİ

Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.3 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Encounter Strike: Real Commando Secret Mission v1.2.3 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.