APK

HAWK – Force Of An Arcade Shooter Shoot ’em Up V40.0.30023 Mod Apk Hileli Apk Indir

HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk.HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk Hileli Apk İndir. HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk Sınırsız Para indir. HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk Son Sürüm indir. HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk indir. HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk ücretsiz indir. HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk Para Elmas Hilesi indir.


HAWK – Force of an Arcade Shooter Vur onları

HAWK – Force of an Arcade Shooter Shoot ’em up v40.0.30023 Mod Apk Tek vücut hiç kimse! Kardeşlerinizi toplayın ve bir dizi nefes kesici hava savaşında zalim Autocrat’ın donanmalarından canlıları tekmeleyin! Düşman senden daha fazla, ama asla yalnız değilsin – benzersiz kooperatif modu, kardeşinle ya da yeni bir arkadaşınla güçlerini birleştirmene izin veriyor! Çekim asla bitmez.
Geniş bir uçak yelpazesi ve aralarından seçim yapabileceğiniz yükseltmeler, çeşitli görevler ve zorluklarla Hawk, iyi bir aşırı dozda adrenalindir. Kesinlikle sıkılmanın hiçbir yolu yok! Bu yüzden saldırmaya hazır olun.
Maniac bros, en iyi silahları seçmenize ve düşmanları yıkıcı füzelerle şaşırtmanıza yardımcı olacak. Düşmanların savaş uçaklarına çok önemli bir saldırı yapmak için en güçlü silahlarınızı yeniden yükleyin. Metalin eridiği gerçek kurşun cehennemi.

Heyecan verici kampanya: Düşmanlarla ve nefes kesici aksiyonlarla dolu 190’dan fazla seviye!
Eşsiz kooperatif çok oyunculu: zorlukların üstesinden gelmek için savaş arkadaşlarınızla takım kurun veya daha da fazla eğlence için rastgele oyuncularla güçlerinizi birleştirin!
Ek modlar: Arcade, Team-up ve Assault, her biri oynanışı kökten değiştiriyor!
Mükemmel Vur onları: Çok sayıda savaş uçağı, savaş arkadaşı, mühimmat ve silah ve aralarından seçim yapabileceğiniz cihazlar: kişisel cephaneliğiniz yüksek teknolojiyle dolu!
büyük patronlar: ekrana bile sığmayacak kadar büyük düşmanlarla savaşın ve onları alt edin! Ve kölelerinin sürülerini yok edin! Danmaku mermi barajının parçalarını bulun.
Harika görseller: Uzaydan ve lazerlerden bıktınız mı? Uçmayı deneyin! Şaşırtıcı 3d grafikler, bu oyun türünün eski okul olduğunu unutturacak. Dikey atıcılar hiç bu kadar iyi olmamıştı. Epik gökyüzü savaşları heyecan dolu. «Anka kuşunuzu» seçin ve ülkeyi işgalcilerden kurtarın. Hava savaşı senfonisi ve kahramanların karizması unutulmaz!
Retro modernize: Daha önce Shmup (STG) oyunları oynadınız mı? Bunun retro olduğunu mu düşünüyorsun? Yanlış olduğunu kanıtlıyoruz. Bu yukarıdan aşağıya nişancı, “vay be” demenizi sağlayacak ve parşömen çocukluğunuzun en iyi izlenimlerini canlandıracak. Strikers, Tyrian, Ace Squad, Razor veya Airborn hayranı olun ya da 1945’te savaş eylemlerine katılmış olun. Özgürlük filomuzun hayranı olacaksınız!

Broforce’unuzu zafere taşıyın. Kurşun kuvvetini hissedin.
HAWK - Bir Arcade Shooter'ın Gücü.  Hepsini Vur
HAWK – Bir Arcade Shooter'ın Gücü.  Hepsini Vur

HAWK – Bir Arcade Shooter'ın Gücü.  Hepsini Vur
HAWK – Bir Arcade Shooter'ın Gücü.  Hepsini Vur

HAWK – Bir Arcade Shooter'ın Gücü.  Hepsini Vur
HAWK – Bir Arcade Shooter'ın Gücü.  Hepsini Vur

MOD:
1. Yağmur roketlerinden kaynaklanan hasarı azaltın
2. Düşmanla çarpışmadan kaynaklanan hasarı azaltın (Boss uygulamadan)

MOD: (Yeni)

Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz (örneğin, video reklamlarla sandıkları açma).

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK APK + OBB:

HAWK – Force of an Arcade Shooter v40.0.30023 Mod Apk – ZIPPYSHARE

OBB:

HAWK – Force of an Arcade Shooter Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.