APK

Idle Army V14.0.3 (Mod Apk) Hileli Apk Indir


Idle Army v14.0.3 (Mod Apk).Idle Army v14.0.3 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Idle Army v14.0.3 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Idle Army v14.0.3 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Idle Army v14.0.3 (Mod Apk) indir. Idle Army v14.0.3 (Mod Apk) ücretsiz indir. Idle Army v14.0.3 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Boş Ordu

Idle Army v14.0.3 (Mod Apk) Hiç bir takım lideri olmayı hayal ettin mi? Şimdi, olma zamanı!

Düşman kalabalığından kurtulmanız ve başarılı olmak için muhteşem ekibinize güvenmeniz gerekecek. Daha güçlü olmak ve saldırganları yenmek için birimlerinizi birleştirin. Size saldırmak için tüm güçlerini kullanacaklar: dronlar, ninjalar, kamyonlar veya tanklar. Saldırıya hazır olun.

Saflarınıza katılmak ve ateş gücünüzü geliştirmek için yeni askerler keşfedin. Birliklerinizi nasıl organize edeceksiniz? Tabanca, Tüfek, Minigun, El Bombası, Roketatar, Tank, Keskin Nişancı veya Keskin Nişancı, dalgalara karşı koymanıza yardımcı olmak için hepsi mevcuttur.
En yüksek seviyeye ulaşmak için yıldızlardan oluşan bir ekip oluşturmanız ve yüksek atış hızına sahip olmanız gerekecek.

Düşmanlar senin için çok mu güçlü? Belki haritadaki herkesi yok etmek için bir nükleer bomba kullanabilirsiniz. Ama başlatmak için akıllıca bir an seçin!

Savaşa hazır olun!
Boş Ordu
Boş Ordu

Boş Ordu
Boş Ordu

Boş Ordu
Boş Ordu

MOD:
Para artıyor

İNDİRMEK:

Idle Army v14.0.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Idle Army v14.0.2 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.