APK

Idle Food Park Tycoon V1.7.1 (Mod Apk)

Idle Food Park Tycoon v1.7.1 (Mod Apk)


Idle Food Park Tycoon

Idle Food Park Tycoon v1.7.1 (Mod Apk) Bu lezzetli boşta simülatör oyununda bir yemek alanı ve boşta restoran kralı ol! Yemek simülasyonu oyunlarından ve yemek pişirme oyunlarından sıkıcı olmaktan bıktıysanız, şu anda yemek pişirme restoran oyunlarından birini deneyin. Servetini en sevdiği yemek üzerine inşa eden gerçek bir iş adamı gibi hissedin! Kendinizi pişirme ateşine bırakın ve bu yemek parkı simülatöründe yemek imparatorluğunuzu kurun!

Bu tycoon simülatör oyununda nereden başlamalı? Alışveriş merkezini lezzetli yemekler satan farklı noktalarla doldurun. Daha fazla insan çekin ve onlara hizmet edin. Tüm yemek pişirme restoran oyunlarında, yemek oyunları ve yemek pişirme simülatörleri yapın, en önemli şey müşterinin doygunluğu ve mutluluğudur. Kontrol et ve tekrar gelecekler. Ne kadar çok müşteri gelirse, o kadar çok para kazanırsın! Yemek pişirme ateşine hazır mısınız? Müşterilerinizi memnun ederseniz, gerçek bir boş restoran kralı ve yemek parkı imparatorluğunun patronu olacaksınız.

Bu boşta bir tıklayıcıdır, bu yüzden tüm oyunu mümkün olduğunca rahat hale getirdik. Lezzetli yemeklerden para kazanan gerçek bir iş adamı gibi hissedin! Çoğu yemek pişirme oyununun ve yemek pişirme simülatörünün aksine, burada sadece dokunup işlemin keyfini çıkarabilirsiniz. Gerçek pişirme ateşi, tüm müşterilerinize hizmet etmeniz gerektiği zamandır.

Her zaman yemek pişirme restoran oyunları, yemek oyunları yapma ve genel olarak yemek pişirme oyunları hayranıydınız, ancak yeni bir şey mi istediniz? Yemek imparatorluğu simülatörümüze harika özellikler ve mekanikler ekledik! Geleceğin kralı gibi hissedin – yemek parkınızı yükseltin, restoranlar açın ve işi hızlandırmak ve daha verimli hale getirmek için yönetici ve çalışanları işe alın. Tek tıklama mekaniği sayesinde bunu yapmak çok kolay. Bu sadece boş bir restoran kralı değil, çeşitli yiyecekler satan koca bir yemek parkı.

Her şey gerçek hayattaki gibi! Bu oyun, restoran oyunları veya sade mutfak simülatörlerinden daha fazlasıdır. Simülasyon oyunumuzda küçük bir kasabada kral imparatorluğunuzu kurun, yemek parkını geliştirin ve diğer şehirlerde yeni alışveriş merkezleri açın. Pişirme ateşi daha yeni başlıyor! Kendinizi bir yemek parkı müdürü gibi hissedin, en iyi yemek pişirme oyunlarından birinde yemek alanlarınızla boşta kalan bir restoran kralı gibi zengin olun, yemek oyunları ve yemek pişirme simülatörleri yapın.
Idle Food Park Tycoon

Idle Food Park Tycoon

Idle Food Park Tycoon

Idle Food Park Tycoon

Idle Food Park Tycoon

Idle Food Park Tycoon

Mod özellikleri:
1. Her şey anında tamamlandı

İNDİRMEK:

Idle Food Park Tycoon v1.7.1 (Mod Apk) – MEGA TR

Idle Food Park Tycoon v1.7.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.