APK

My PlayHome Plus V1.2.0.36 (Mod Apk)

My PlayHome Plus v1.2.0.36 (Mod Apk) My PlayHome Plus v1.2.0.36 (Mod Apk) My PlayHome Plus v1.2.0.36 (Mod Apk)


PlayHome Plus'ım

My PlayHome Plus v1.2.0.36 (Mod Apk)

My PlayHome Plus, iGeneration için bir oyuncak bebek evidir.

Çocuğunuzun dolapları, televizyonu ve duşu dahil her şeyi kullanabileceği bir oyuncak bebek evi hayal edin. Bir yumurtayı kızartıp aile pizzasını besleyebileceğiniz yer. İçecekleri doldurabileceğiniz, baloncukları üfleyebileceğiniz ve ışıkları söndürebileceğiniz bir yer.

Parçaların kaybolmasının imkansız olduğu ve asla kırılmadığı bir oyuncak bebek evi hayal edin.

2 yaşındaki bir çocuğun bile kullanabileceği şekilde tasarlandığını, ancak 8 yaşındaki bir çocuğu eğlendirecek kadar ayrıntılı olduğunu hayal edin.

Çocuklarınızı saatlerce, aylarca ve yıllarca heyecanlandırabilecek ve büyüleyebilecek bir oyuncak bebek evi hayal edin…

My PlayHome, orijinal ve en iyi bebek evi uygulamasıdır. Devasa etkileşimli, çocuklarınız evdeki her şeyi keşfedebilir ve kullanabilir. Karakterler yemek yer, uyur, duş alır, dişlerini fırçalar ve daha fazlasını yapar. Odanın daha karanlık olmasını ister misin? Perdeleri kapatın! Müzikte bir değişiklik mi istiyorsunuz? Stereoya farklı bir CD yerleştirin!

Etkileşim, ayrıntı, kullanım kolaylığı ve sadece eğlence açısından başka hiçbir oyuncak bebek evi uygulaması bu kadar yakın olamaz!

BENİM PLAYHOME PLUS TANITIM!

My PlayHome Plus, tüm orijinal My PlayHome uygulamalarını alır ve bunları tek bir dev dünyada birleştirir! Artık uygulamalar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan evler, mağazalar, okul ve hastane arasında geçiş yapabilirsiniz.

* Orijinal My PlayHome evini ücretsiz olarak içerir! *

Diğer My PlayHome uygulamalarına zaten sahip misiniz? Onları oyun kasabasına ücretsiz olarak ekleyebileceksiniz! My PlayHome Plus, yüklediğiniz diğer My PlayHome uygulamalarını algılar ve ardından bu alanları size ücretsiz olarak sunar.

YENİ ALANLAR!

Şehirde yeni bir alışveriş merkezi inşa ediliyor! Hala üzerinde çalışıyorlar ama çoktan yemekhaneyi açtılar! Dinlenebileceğiniz 4 yeni fast food mağazası var:

* Pizza salonu
* Suşi
* Kahvehane
* Burger ve sosisli sandviç

ÇOCUKLAR İÇİN KLASİK UYGULAMA

My PlayHome uygulamalarım, yaklaşık on yıldır çocukları cezbediyor ve yepyeni bir tür çocuk uygulaması yarattı. My PlayHome, çocuklarının cihazlarında ne oynadığını da önemseyen ebeveynler tarafından yapıldığı için ebeveynler tarafından güvenilmektedir.

* SOSYAL AĞLAR, PUSH BİLDİRİMLERİ VEYA KAYIT YOK
* 3. TARAF REKLAMLARI YOKTUR
* İNTERNETE BAĞLANMASINA GEREK YOKTUR
* ABONELİK YOK
* TÜKETİM UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA YOK

My PlayHome uygulamasında ilk kez, My PlayHome Plus, yalnızca oynamak için yeni alanlar elde etmek için Uygulama İçi Satın Alma özelliğine sahiptir. Geçmişte, bu yeni alanları diğerleriyle bağlantı kuracak tamamen ayrı bir uygulama olarak yayınlardık. uygulamalar. Ancak, yıllar geçtikçe bu daha az pratik hale geldi ve bu amaçla Uygulama İçi Satın Alımların dikkatli bir şekilde kullanılmasına karar verildi. Uygulama İçi Satın Alımları *asla*, mağazalarda bir şeyler “satın almak” için sanal para satın almak veya önemsiz bir sanal ürün için sonsuz küçük satın almalar gibi istismar amaçlı şekillerde kullanmayacağız.

Anlaşılır bir şekilde Uygulama İçi Satın Alma’yı kullanmak istemiyorsanız klasik My PlayHome uygulamaları aynı içerikle ve Uygulama İçi Satın Alma olmadan kullanılabilir:

* PlayHome’um
* PlayHome Mağazalarım
* PlayHome Hastanem
* PlayHome Okulum

Ancak, alışveriş merkezi yemek alanı gibi yeni içerikler My PlayHome Plus’ın dışında kullanılamaz.

Lütfen uygulama içi satın almaların Google Play’in Aile Kitaplığı ile PAYLAŞILAMADIĞINI unutmayın. Bunun için üzgünüz, ancak Google bunu henüz mümkün kılmadı.

———————————————–

Giyim mağazası müziği © Shtar – www.shtarmusic.com
Meyve dükkanı müziği © Sam Semple – www.samsemple.com

PlayHome Plus'ım

PlayHome Plus'ım

PlayHome Plus'ım

PlayHome Plus'ım

PlayHome Plus'ım

PlayHome Plus'ım

MOD:

– Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı

İNDİRMEK:

My PlayHome Plus v1.2.0.36 (Mod Apk) – MEGA TR

My PlayHome Plus v1.2.0.36 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.