APK

The Office: Somehow We Manage V1.11.0 (Mod Apk) Hileli Apk Indir

The Office: Somehow We Manage v1.11.0 (Mod Apk).The Office: Somehow We Manage v1.11.0 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. The Office: Somehow We Manage v1.11.0 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. The Office: Somehow We Manage v1.11.0 (Mod Apk) Son Sürüm indir. The Office: Somehow We Manage v1.11.0 (Mod Apk) indir. The Office: Somehow We Manage v1.11.0 (Mod Apk) ücretsiz indir. The Office: Somehow We Manage v1.11.0 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz

The Office: Bir Şekilde v1.11.0’ı Yönetiyoruz (Mod Apk)

Dunder Mifflin’de kârı kaydetmek için yolunuza dokunun! Michael, Jim, Pam, Dwight ve Scranton şubesi favorilerinizle şubenizi küçülmekten kurtarın ve bu ücretsiz boşta oyunda biraz satış yapın!
NBC’nin eleştirmenlerce beğenilen Emmy® ödüllü komedi filmi The Office’in yalnızca Peacock’da yayınlanan ABD versiyonundan esinlenilen yepyeni bir ücretsiz boşta oyunda en unutulmaz anlardan bazılarını oynayın. Karakterlerin, masaların ve unutulmaz bölümlerin kilidini açmak ve yükseltmek için kağıt satarak şubenizi küçülmekten kurtarın.

Bölge müdürü Michael Scott’ın küçülmeyi önlemek için Scranton şubesinin performansını iyileştirmesi gerekiyor – Jim, Dwight’a şaka yapmayı bırakmadığında, Dwight Jim hakkında şikayet etmeyi bırakmadığında ve Stanley bulmaca çözmeyi bırakmadığında söylemesi yapmaktan daha kolay. Yine de dikkat et; Kurumsal her iş günü sonunda paradan payını alır. Üzgünüm Michael, yarın ofiste çalışmak için geri dönüyor. Ama merak etmeyin, yaptığınız tüm yükseltmeler oyunda ilerledikçe sizinle birlikte kalacak ve farkına varmadan oyun içi daha fazla para kazanacaksınız.

OYUN ÖZELLİKLERİ
OYUNDA İKONİK KARAKTERLERİ TOPLA
Prison Mike, Farmer Dwight ve tabii ki Three Hole Punch Jim de dahil olmak üzere hit NBC sitcom The Office’teki en sevdiğiniz karakterlerden bazıları için dokunun, yükseltin ve masalar oluşturun.

FAVORİ BÖLÜMLERİNİZİ YENİDEN YAŞAYIN
“The Dundies” ve “Dinner Party” gibi bu oynaması ücretsiz oyunda en sevdiğiniz bölümleri tıklayın! Michael’ın ofisinde oturun, Pretzel Günü için sıraya girin ya da hafta sonunu Schrute Farms’ta geçirin. Oh, ve Kevin’in ünlü biberine dikkat et!

OFİSİ KURTARMAK İÇİN PARA KAZANIN
Tüm şubenin yardımıyla Dunder Mifflin Scranton’ı yönetin! Yeni potansiyel müşteriler edinin, şubenizi ayakta tutun ve oyun içi nakit akmaya başlayınca uzaklaşın. Sadece Michael’ın fazlalığı bir kürk manto için harcamadığından emin olun!


Hizmet Şartları – eastsidegames.com/terms-of-service
Gizlilik Politikası – eastsidegames.com/privacy-policy
Destek – theofficeswm.zendesk.comOfis: Bir Şekilde Yönetiyoruz
Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz

Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz
Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz

Ofis: Bir Şekilde Yönetiyoruz

MOD Özellikleri*
1. Menü
2. Sınırsız Para Birimi*
*Azaltmak yerine artırmak

İNDİRMEK:

The Office: Bir Şekilde v1.11.0’ı Yönetiyoruz (Mod Apk) – MEGA TR

The Office: Bir Şekilde v1.11.0’ı Yönetiyoruz (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Please disable ad blocking software and refresh the page.